Producenci
Yankee Candle

Dzieje marki Yankee Candle są równie niezwykłe jak nastrój wytwarzany przez oferowane przez nią świeczki zapachowe. Poznaj inspirującą i wzruszającą historię, której zwieńczeniem jest zmysłowy aromat w domowym zaciszu.

Dwie świeczki, które zmieniły rynek

Przenieśmy się w czasie do 1969 roku. 17-letni Mike Kittredge zastanawia się nad świątecznym prezentem dla mamy. Niestety, ograniczony budżet nie pozwala na zakupy. Z pomocą przychodzi niezwykła kreatywność. Chłopak stawia na produkt ręcznie robiony, jeszcze nie wiedząc, że właśnie otwiera drzwi do wielkiej kariery. Korzystając z kredek, wytapia ręcznie świecę. Ot, skromny prezent dla ukochanej mamy. Świeczka zachwyca jednak sąsiadkę rodziny i ta niezwłocznie zamawia egzemplarz dla siebie. Mike rozpoczyna eksperymentować z naturalnymi aromatami i coraz ciekawszymi kompozycjami. Czy amerykańskie sny się spełniają? Jeśli odpowiedzią jest ogromne przedsiębiorstwo zatrudniające kilka tysięcy pracowników z dystrybucją w ponad 70 krajach na świecie… to tak, spełniają się.

Siła marki Yankee Candle

Yankee Candle to nie tylko rozpoznawalny design i rosnąca moda w mediach społecznościowych. Największą zaletą produktów jest niezwykła różnorodność zapachowej gamy. Ponad 150 wariantów świec na stałe uzupełniają wersje sezonowe. Firma nieustannie wprowadza na rynek edycje świąteczne, wakacyjne czy okazjonalne. Seria Classic (retro, w słoiczkach) cieszy się podobnym zainteresowaniem co tradycyjniejsze i elegantsze modele Decor.

Ofertę firmy uzupełniają także:

Czasami pojawiają się głosy, że świeczki Yankee Candle są zbyt drogie. Argument traci na znaczeniu, jeśli sprawdzimy skład świec. Zawierają one zdecydowanie więcej wosku niż tańsze produkty. Do ostatecznej kwoty dochodzi również cena szklanego opakowania, długość palenia oraz intensywność zapachu.

Wykorzystaj różnorodność

Sięgając po produkty marki Yankee Candle, masz pewność szerokiego wyboru. Z równym powodzeniem dobierzesz aromatyczną świeczkę do sypialni, jak i zapach odpowiedni dla profesjonalnego biura. Sprawisz niezwykły prezent (zupełnie jak Mike Kittredge w 1969 roku) lub zachwycisz gości w czasie świętowania, spotkania bądź zwyczajnego odpoczynku. Zapachów Yankee Candle jest tak wiele, że ich testowanie, porównywanie i podarowywanie staje się niemal nałogiem! Zastanawiasz się, co w uroczych słoiczkach wypełnionych woskiem widzą celebryci, użytkownicy mediów społecznościowych i Twoi znajomi? Przekonaj się osobiście, jaką rolę odgrywa jakość i pomysłowość w komponowaniu zapachów.

Świeczki Yankee Candle, o różnej wielkości (w tym tea light), trwałe, intensywne, o autorskich zapachach, idealne na prezent lub do nastrojowej przemiany wnętrza to oryginalny, amerykański produkt tworzony z pasją, niesłabnącą kreatywnością i troską o najwyższą jakość.
Nie bez przyczyny te świece pokochały miliony. Jeśli chcesz, poszukaj innych form rozprowadzania ulubionego aromatu, na przykład poprzez kominki do wosków czy dyfuzory zapachowe. Poczuj woski Yankee Candle, których wybór przyprawia o dosłowny zawrót głowy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl